AKTUALITY
06-12-2021
ÚKZÚZ zveřejní oficiální výsledky sklizně chmele za rok 2021
30-11-2021
CHI natočil televizní dokument o chmelovodičích a všem, co s nimi souvisí
Časopis chmelařství
Atlas odrůd chmele
Národní úložiště šedé literatury
Účelové hospodářství Stekník
Výzkumná stanice Tršice
CHI NA VALNÉ HROMADĚ ČMŠSA

CHI na valné hromadě ČMŠSA

Čt 3. 9. 2020
Hradec Králové
Českomoravská šlechtitelská a semenářská asociace

Jednatel CHI, Ing. Josef Patzak, Ph.D., se zúčastnil v Hradci Králové valné hromady Českomoravské šlechtitelské a semenářské asociace, jíž jsme přispívajícím členem.

Valná hromada Českomoravské šlechtitelské a semenářské asociace (ČMŠSA) byla svolána prezidentem asociace Ing. Janem Prášilem a uskutečnila se 3. září 2020 v Hradci Králové. Tohoto výročního zasedání se zúčastnila naprostá většina členů asociace.

Pozvání přijali také významní hosté, mimo jiné místopředseda zemědělského výboru PS Parlamentu ČR Ing. Josef Kott, náměstek pro řízení Sekce zemědělství a potravinářství MZe Ing. Jindřich Fialka, náměstek pro řízení Sekce EU a zahraničních vztahů, MZe Ing. Jiří Šír, ředitelka Sekce projektových opatření PRV, OP Rybářství a Národních dotací SZIF Ing. Kateřina Adamcová, prezident Agrární komory ČR Ing. Jan Doležal a ředitelé sekcí a odborů ÚKZÚZ (Ing. Michal Hnízdil, ředitel Sekce osiv, sadby a zdraví rostlin; Ing. Pavel Minář, Ph.D., ředitel Odboru přípravků na ochranu rostlin; Ing. Barbora Dobiášová, ředitelka Odboru osiv a sadby).

V rámci Valné hromady proběhly volby do představenstva ČMŠSA na čtyřleté období 2020-2024. Ing. Jan Prášil obhájil pozici prezidenta ČMŠSA, Ing. Antonín Doleček a Dr. Ivo Sedláček obhájili posty místopředsedů a Ing. Milan Děd a Ing. Viktor Kopačka zůstávají členy představenstva asociace. Novým členem představenstva byl zvolen Ing. Ladislav Kulas.

Fotogalerie

Foto: J. PatzakFoto: J. PatzakFoto: J. PatzakFoto: J. Patzak

Související

  ©2012 Chmelařský institut s.r.o.
  438 01 Žatec, Kadaňská 2525
Telefon: +420 415 732 111
e-mail:
Created by Aranka & Cogito - tvorba stránek | xhtml | css